من نحن

مدت نسبتا زیادیست که نیکون، در بازار دوربین های کامپکت سطح پیشرفته فعالیت می کند. هرچند که مدل هایی چون P300 و P310 دارای بدنه هایی مستحکم چون Canon Powershot S110 بودند، ولی توانایی عکاسی RAW را نداشتند و از سنسور تصویر 1/2.3 اینچی بهره می بردند. اما اکنون P330 می تواند در فرمت RAW عکاسی کند و سنسور تصویر آن نیز از نوع 1/1.7 اینچی می باشد.
این در حالیست که ویژگی های خوب مدل های پیشین چون بدنه ی کوچک، کیفیت بسیار بالای ساخت، لنز نسبتا سریع و گستره ی زوم مناسب فدای این قضیه نشده است. بنابراین این دوربین را می توان رقیب مستقیم دوربین های سری S کانن به حساب آورد.

سابقه ايي طولانی در صنعت برق،يکی از بزرگترين توليدکنندگان بالاست لامپ های فلورسنت،بخار جيوه،بخار سديم و متال هالايد و همچنين ترانسفورمر لامپ های هالوژن ،در ايران مي باشد.اين شرکت با استفاده از روشهای مناسب و سود جستن از نيروی انسانی کار آمد و بهره گيری از ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته و مواد اوليه با کيفيت،توانسته است علاوه بر پاسخگويي نياز های گشترده صنايع روشنايي کشور و ساير مصرف کنندگان توجه مشتريان خارجی مهم را نيز به خود جلب نمايد.
با توجه به گستره وسيع نياز های مشتريان و هدف اين شرکت در راستای جلب نظر آنها،آرش ترانس از نظر توليدی بيشترين تنوع محصولات را به مشتريان خود عرضه نموده است.